ריהוט מעוצב, בעבודת‭ ‬יד‭,‬כאשר אנו מקפידים על כל הדברים‭,‬ בתום עיצוב הברזל, כל‭ ‬רהיט‭ ‬מעוצב בצורה שונה‭,‬ אנו מקפידים גם על‭ ‬הפרטים‭ ‬הקטנים‭ ‬ביותר.  

ריהוט מעוצב זוהי דרך‭ ‬חיים וצריכה להעשות ביצירתיות ובמחשבה רבה.בעיצוב שלנו‭ ‬יש‭ ‬שילוב‭ ‬רב‭ ‬בין‭ ‬היד‭ ‬לחומרי הגלם.‬

אצלנו הייצור‭ ‬של כל‭ ‬רהיט ורהיט מתבצע בהזמנה אישית, מהמידות‭ ‬ועד לרעיונות העיצוב של כל אחד ואחד. אנו מתאימים את עצמנו‭ ‬לכל לקוח והכל נעשה בהכנת יד,כמובן שניתן להגיע גם לתערוכה שלנו ולקנות את הרהיטים המעוצבים שלנו שמוכנים במיוחד בשבילכם ואשר בוצעו בהם מחשבה, יצירתיות ועבודה רבה.

ריהוט מעוצב‭ ‬מתחיל‭ ‬בחלום‭ ‬שהופך‭ ‬לסקיצה‭ ‬במידות מותאמות לכל אחד ואחד‭.‬ כבר‭ ‬בשלב‭ ‬זה נבחר בשבילכם את החומרים המתאימים ביותר לריהוט שלכם‬‭,‬ צבע‭ ‬ועיצוב‭ ‬של‭ ‬הרהיט‭.‬ לאט לאט‭,‬ החלום‭ ‬מהסקיצה‭ ‬הופך‭ ‬למציאות‭ ‬מושלמת אצלכם בבית,הכל נעשה‭ ‬בהקפדה‭ ‬על‭ ‬איכות‭ ‬ בחומרי‭ ‬הגלם‭ ‬האיכותיים ביותר‭.

איכותו‭ ‬של‭ ‬הברזל‭ ‬בולטת‭ ‬מאוד‭- ‬שימוש‭ ‬בחומרים לא איכותיים‭ ‬יעיד‭ ‬על‭ ‬מוצר לא איכותי,אנו מקפידים להשתמש בחומרים הטובים ביותר בשוק הברזל.

כל תהליך חיתוך הברזל נעשה באופן ידני במידות מדוייקות לריהוט המעוצב שלנו,או במכונה המאפשרת חיתוך מדוייק של הברזל. 

בסיומו‭ ‬של‭ ‬הייצור של כל רהיט ורהיט אצלנו מתבצע פיקוח על מנת שהייצור יהיה לא פחות ממושלם עבורכם.

אחת הדרכים הטובות ביותר כאשר אנו מגיעים להתרשם בחנות של רהיטים מעוצבים, היא להיעזר באנשי מקצוע מהתחום, רצוי אנשי מקצוע עם וותק רב ועם ידע נרחב.

אנו בתום עיצוב הברזל מזמינים אתכם אתכם להתרשם ממגוון עצום של רהיטים מעוצבים על מנת שביחד נעצב לכם את הבית בצורה מושלמת כפי שתמיד רציתם.

ריהוט מעוצב יעניק את האווירה שאנו מנסים ליצור, היות ומראה הבית מסתכם בסופו של דבר  במה שיש בתוכו ובריהוט המעוצב של כל אחד ואחד מאיתנו.

לפרטים נוספים על ריהווט מעוצב מבית תום עיצוב הברזל ניתן להתקשר 052-4845850

ריהוט מעוצב 

כל הזכויות שמורות-תום עיצוב הברזל 2019

052-4845850-טלפון ליצירת  קשר

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

אנו ברשתות החברתיות עקבו אחרינו

קריית שאול 14,תל אביב