רהיטים ממתכת

רהיטים ממתכת נותנים אווירה יוקרתית ומיוחדת, הם אלה שנותנים מענה איכותי לכל מקום שהם מיועדים אליו. חשוב לציין שרהיטים ממתכת הם יציבים מאוד. ובעלי יתרונות רבים מאוד לעומת ריהוט אחר, משתלבים בקלות בעיצוב של הבית, והכי חשוב נשארים עמידים לשנים רבות מאוד.

מחפשים לרכוש רהיטים ממתכת ?

בתום עיצוב הברזל תמצאו רהיטים ממתכת בהכנת יד ובמגוון עצום של עיצובים מרהיבים ואיכותיים והכל נעשה אצלנו בהכנת יד.

האם ניתן לשלב את רהיטי המתכת עם חומרים נוספים?

פשוט מאוד לשלב את הרהיטים ממתכת עם חומרים נוספים כגון: עץ , זכוכית ועוד.אפשר להשקיע בהם המון יצירתיות על פי הטעם האישי של כל אחד, מה שנותן עיצוב מקורי ללקוחות שלנו ולנו. אז האם כדאי לרכוש רהיטי מתכת? את זה ניתן לכם כמובן להחליט.

איזה ריהוט ניתן לייצר ממתכת?

יש אפשרות לייצר מגוון רחב של ריהוט ממתכת עם עיצובים וסגנונות שונים, למשל: פינות אוכל, ספריות, כוורות, שידות, כיסאות, מזנונים ועוד מגוון עצום של רהיטים ממתכת.

כיצד ניתן לעצב רהיטים ממתכת?

רהיטים ממתכת מקנים ונותנים  סגנון יצירתי לחלל ושלנו בבית או בכל חלל אחר, אם זה מה שרציתם אז בחרתם נכון. למתכת אופציות עיצוב מהגדולות בשוק הריהוט: סגנון מודרני,סגנון אירופאי סגנון קלאסי ועוד המון סגנונות רבים. המתכת. עוד חשוב להדגיש שרהיטי מתכת מתאימים בעיקר לחלל פנימי.

האם גם הלקוח יכול לעצב בעצמו רהיטים ממתכת?

כמובן, בתום עיצוב הברזל כל אחד ואחד ממכם יכול ליצור לעצמו ריהוט על פי טעמו האישי ולשלוח שרטוט מדוייק ואנו נכין בדיוק את מה שרציתם

אתם תוכלו לבחור את הסגנון, החומרים ואת שאר הדברים. כמובן  שעל פי הטעם הטעם שלכם והצרכים שלכם.    אחרי העיצוב אפשר למדוד את החלל עצמו ולהתאים לכם את הריהוט ממתכת במדוייק למקום שהוא מיועד אליו.

           לפרטים על ריהוט ממתכת ניתן להתקשר לטלפון 052-4845850

כל הזכויות שמורות-תום עיצוב הברזל 2019

052-4845850-טלפון ליצירת  קשר

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

אנו ברשתות החברתיות עקבו אחרינו

קריית שאול 14,תל אביב